Kultúra
2026 Jún 25 08:00
Elballagtak az Áprily iskola nyolcadikosai Visegrádon
Sárga rózsával a kezükben, tarisznyával a vállukon búcsúztak általános iskolás éveiktől a visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és AMI végzős diákjai. A Magyar László Sportcsarnokban rendezett ünnepségen a pedagógusok, diáktársak és családtagok együtt köszöntek el a ballagóktól, akik nyolc év emlékeit viszik magukkal a középiskolai évek felé.
Hozzászólás { 0 }
Komment írása
Támogatók: